Porządek Mszy świętych
- W niedziele:
- w kościele parafialnym: 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 19:00
- w kościele Ducha Św.: 10:00 (od kwietnia do grudnia)
- w Kaplicy Szpitala: 6:10, 11:00
- w DPS (ul. Starowiejska): 7:00
- W tygodniu:
- w kościele parafialnym: 6:00, 6:30, 7:00, 8:00, 18:00
- w kościele Ducha Św.: sobota 7:30 (od kwietnia do grudnia)
- w Kaplicy Szpitala: 6:10
- w DPS (ul. Starowiejska): 6:30
- W święta zniesione: 6:00, 7:30, 9:00, 15:30, 18:00
Kancelaria parafialna
czynna od poniedziałku do soboty w godzinach:
- 7:30 – 8:00
- 16:30 – 18:00
(z wyjątkiem niedziel, świąt, spowiedzi, pierwszego czwartku i piątku miesiąca)
Narzeczeni
- w czwartek i piątek od 17:00 do 19:00 (z wyjątkiem pierwszego czwartku i piątku miesiąca)
- w wakacje: 18:30 – 20:30
- tel. 14 686 37 05 (w godzinach otwarcia kancelarii)
- kom. 504 207 669 (ks. dyżurny)
DATA | PARAFIA | GODZINA SPOWIEDZI |
---|---|---|
05.03. – wt. | Gosprzydowa | 15:00 – 18:00 |
21.03. – czw. | Gnojnik | 15:00 – 18:00 |
22.03. – pt. | Brzesko - Słotwina | 14:00 – 18:00 |
23.03. – sob. | Poręba Spytkowska | 13:00 – 18:00 |
23.03. – sob. | Jadowniki | 13:00 – 18:00 |
23.03. – sob. | Uszew | 8:30 – 12:00 |
23.03. – sob. | Jasień | 13:00 – 18:00 |
24.03. – niedz. | Okocim | 13:00 – 16:00 |
25.03 – pon. | Brzesko - Miłosierdzie Boże | 10:00 – 12:00 16:00 – 19:30 |
26.03. – wt. 27.03. – śr. | Brzesko - | 16:00 – 20:00 |
8:30 – 12:00 16:00 – 20:00 |
WIELKI PIĄTEK
- 6.00 – Róże żeńskie
- 7.00 – Róże męskie
- 8.00 – Caritas, Akcja Katolicka
- 9.00 – Droga Krzyżowa
- 10.00 – Straż Honorowa NSPJ, Bractwo Szkaplerzne
- 11.00 – Głowackiego, Berka Joselewicza, Krótka, Kręta, Zielona, Plac Żwirki i Wigury, Plac Zwycięstwa, Cicha, Spółdzielcza i Nowa;
- 12.00 – Wspólnota Samarytańska, Towarzystwo Przyjaciół WSD w Tarnowie
- 13.00 – Ogrodowa 1, 2, 3 i 4
- 14.00 – Solskiego, Modrzejewskiej, Powstańców Warszawy, Towarowa, Przemysłowa, Starowiejska (domy), Bujaka, Legionów Piłsudskiego (domy), Armii Andersa, Bohaterów Westerplatte (domy), Mościckiego i Szarych Szeregów, Ciepła, Granitowa
- 15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Droga Krzyżowa dla Dzieci
- 16.00 – Browarna 17, 19 i 21
- 17.00 – 11 Listopada, Widok, Pod Sadem, Zakątek, Wyzwolenia, Osiedlowa, Miła, Matejki, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Asnyka, Wyszyńskiego i Rynek
- 20.00 – Adoracja Krzyża
- 22.30 – Młodzież
WIELKA SOBOTA
- 0.00 – Kościuszki (domy), Królowej Jadwigi, Ogrodowa (domy), Jagiełły (domy), Słowackiego, Sienkiewicza, Sobieskiego, Długa, Chopina, Uczestników Ruchu Oporu, Plac Kazimierza, Puszkina, Brzezowiecka, Czarnowiejska, Plac Targowy i Targowa
- 1.00 – Pomianowska, Robotnicza, Plac Kupiecki, Mickiewicza, Wąska i 19 Stycznia, Kryształowa, Złota, Perłowa
- 2.00 – Bohaterów Westerplatte 5 i 7 oraz Starowiejska 21 i 23
- 3.00 – Wojska Polskiego 1, 3, 5 i 7, Legionów Piłsudskiego 23 i 27
- 4.00 – Brzeska, Podmiejska, Bolesława Śmiałego, Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Marusarzówny, Świerkowa, Kusocińskiego, Łokietka i Czecha
- 5.00 – Kościuszki 53, 64Aab, 65, 67, 69, 69a, 69b, 69c, 70, 72 i 72a
- 6.00 – Browarna 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 8, 10, 11, 12, 12a, 13 i 15
- 7.00 – Rycerstwo Niepokalanej
- 8.00 – Ojciec Pio, Męski Różaniec, Wojownicy Maryi
- 9.00 – 14.00 POŚWIĘCENIE POKARMÓW, CO PÓŁ GODZINY
- 14.00 – Ogrodowa 15, 16, 42 i 44
- 15.00 – Piastowska, Brzegowa, Okocimska, Barona Goetza, Cegielniana, Rzeźnicza, Browarna (domy) i Wesoła
- 16.00 – Ogrodowa 12, 13 i 14
- 17.00 – Ogrodowa 8, 9 i 11
- 18.00 – Ogrodowa 5, 6 i 7
- 19.30 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego